Naujienos

2018 05 10

2018 03 02

PECCHIOLI – tai rankų darbo stebuklai

Kas yra tvirčiau už molį, skaidriau už vandenį, stipriau už ugnį krosnyje, tikroviškiau nei puošnios spalvos viename? Tai yra medžiagos su kuriomis mes kasdien dirbame, tiek kaip žaliavomis taip ir gamybos procesais. Žinoma, jie patobulėjo per eilę metų, tačiau išlaikė savo ištakų šaknis, suteikdami šiems gaminiams išskirtinę estetiką bei funkcionalumą.

Bet yra energija, beveik magiška dvasia, kuri suteikia gyvybę medžiagai – tai Menas. Šiandien mes sekame įkvėpti garsaus meno atstovo Galileo Chini, kuris pavertė šį verslą neapsakomu ir ispūdingu žmonijos nuotykiu.

 

Florencija – menų sostinė

Išskirtinė harmonija – kasdieninė mūsų duona

 

Sunku būtų įsivaizduoti mūsų įmone kitame mieste nei Florencija. Mes esame ne tik istoriškai suagę su šiuo miestu, bet ir todėl, kad Florencijoje kiekviena gatvė, pastatas ar reginys yra įkvėpimo šaltinis.

 

Pristatome jums išskirtinę rankų darbo keramiką iš Florencijos (Italija). Tai ne tik plytelės dengtos įspūdingomis glazūros kompozicijomis, bet ir vazos, indai, kriauklės – visa visuma.

 

http://www.pecchiolifirenze.com/

 

Jau greitai mūsų salonuose

, , , , , , , , , , , , , , , , ,
2018 01 18

YPAČ MADINGOS EGLUTĖS RAŠTO PARKETLENTĖS BOEN PRESTIGE OAK DABAR SU YPATINGA 25 % NUOLAIDA !!! PASIŪLYMAS GALIOJA IKI 2018 M. KOVO 15 D.

 

, , , , , , , ,
2018 01 05

 

MEGA FORMATO PLYTELĖS

Vis gausėja didelio formato plytelių pasirinkimas, dabar jau siekia net 160x320cm ir tik 6mm storio. Įspūdingi plytelių dydžiai atspindi sumanytą raštą, padeda suformuoti vientisus beveik besiūlius sprendimus. Stulbinančiai atsiskleidžia natūralaus akmens raštai ar jų kompozicijos. Šios plytelės tinka tiek vidaus tiek ir lauko apdailai. Didelis pasirinkimas medžiagiškumo: natūralaus akmens, medžio, tekstilės, metalo, betono imitacijos plytelių leis susikurti savitą stilių.

Panaudojimo galimybės

EKSTERJERAS/FASADAS Galite įsivaizduoti kaip įspūdingai atrodo namo fasadas dekoruotas šiomis plytelių plokštėmis.

INTERJERAS Vidaus apdailoje šias plokštes galite naudoti tiek grindų tiek ir sienų apdailai – tai suteikia vientisumo jausmą.

BALDAI/STALVIRŠIAI Plokštes galima naudoti ir baldų apdailai. Pasirinkę medžiagą galite formuoti iš jos virtuvės ar vonios stalviršius, apdailinti integruotus baldus, netgi pagaminti valgomojo stalo stalviršį – tai leis Jums susikurti individualius tik Jūsų namų erdvei tinkančius sprendimus. Plytelių storiai svyruoja nuo 6 iki 20mm.

Pristatome Jums mūsų tiekėjų asortimentą. GAMINTOJAI:

FLORIM MAGNUM dydžiai nuo 80x80 iki 160x320cm;

https://www.florim.com/en/large-format-tile/

ARIOSTEA dydžiai nuo 75x75 iki 150x300cm;

http://ultra.ariostea.fr/collection/ultra-marmi

http://ultra.ariostea-high-tech.com/doc/cataloghi_catalogues/ultra/ultra.pdf

ITALGRANITI dydžiai nuo 60x120 iki 120x240cm;

http://ita.calameo.com/read/0011516033091011f65d6

FLAVIKERPISA dydžiai nuo 80x80 iki 160x320cm;

http://www.flavikerpisa.it/collection/supreme-wide.htm

MIRAGE dydžiai nuo 120x120 iki 160x320cm;

https://www.mirage.it/media/filer_public/86/40/86406bd6-17e1-4919-9a6b-80c286445fd2/mirage_cat_lastre_singola.pdf

APAVISA dydžiai 120x260;

http://www.apavisa.com/wp-content/catalogos/SLABS.pdf

 

DĖL IŠSAMESNĖS INFORMACIJOS TEIRAUKITĖS VISUOSE MŪSŲ SALONUOSE.

 

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
2017 12 19

2017 10 06

 

CERSAIE 2017 plytelių parodos Bolonijoje (Italija) atgarsiai

 

 

Tik parskubėjome iš Italijos ir skubame pasidalinti įspūdžiais patirtais iš CERSAIE 2017 plytelių parodoje. Kaip ir kiekvienais metais skubėjome aplankyti savo tiekėjus bei išvysti jų pristatytas plytelių naujienas, kurios atspindi pasaulines plytelių tendencijas 2017 metams.  

Formatai

Vis gausėjanti pasiūla didelio formato plytelių 120x240, 120x260, 120x270, 120x280, 160x320, kurios šiais metais jau atkartoja ne tik akmens raštus, bet ir betoną, metalą, teracą ar net įspūdingus meno kūrinius. Tai akiviazdus šios parodos „vinis“. Taip pat vis platesnesnės galimybės panaudoti šias plyteles baldų, stalviršių gamyboje.

     

   

 

Medžiagos

Toliau vis gausėja medžiagiškumo pasirinkimas kaip, kad plytelės imituojančios natūralų kamštį, sudegusį medį, surūdijusius metalo paviršius, šimtametes tradicijas turinčią teracą bei įvairius tekstilės audinius. Medžiagų natūralumas išlieka pagrindine tendecija.

    

Formos

Vis dar populiaru įvarių raštų, geometrinių figūrų žaismai 20x20 ar šešiakampių plytelių formate.

   

 

 

Spalvos

Spalvų gama. Išlieka ramūs, natūralus tonai, balta spalva bei keli nauji prigesintos melsvos bei rausvos spalvos atspalviai.

   

 

Motyvai

Pastebėjome egzotinių gėlių bei paukščių motyvus, kurie tikrai traukia dėmesį.

   

 

Tiek žinių iš plytelių pasaulio, neužilgo pradėsime ekspozicijų atnaujinimo darbus...

Lauksime Jūsų

APARICI prekybos tinklas Lietuvoje

 

 

 

2017 09 28

                   

2017 08 24

Plytelių klojimas EGLUTĖS principu

Vis labiau atgija ir populiarėja tiek grindų tiek ir sienų klojimas eglutės principu. Dauguma plytelių gamintojų į savo asortimentą įtraukė nedidelio formato medžio, betono, akmens, tekstilės ar kito medžiagiškumo imitacijos plyteles. Net pagamino taip vadinamo „chevron“ formos plyteles, kurias itin patogu ir greita sukloti dėl patogios jų formos. Rinkoje rasite tiek mažesnio formato tiek ir didesnio šio tipo plytelių variacijas. Šiuo metodu suklotos plytelės atrodys ne tik jaukiai, žaismingai, bet ir išpildys klasikinio interjero viziją. Tai puikus pasirinkimas tiek senamiesčio apartamentams tiek ir moderniam loftui.“

    

   

   

 

BOEN parketlentės

Eglutė yra vienas labiausiai paplitusių grindų klojimo raštų. Jis dvelkia elegancija ir nerėžia akies. 
Toks grindų dangos klojimo būdas, suteikiantis patalpai subtilų akcentą, visada buvo vienas labiausiai intriguojančių ir daugiausiai kruopštumo reikalaujantis grindų dizaino sprendimas. Už precizišką detalių kompoziciją jis yra itin vertinamas viso pasaulio architektų. 

Eglutės raštas taip pavadintas dėl savo panašumo į eglės siluetą. 
Šio Romos imperijos laikus siekiančio klojimo būdo pirmtakas buvo „Opus Spicatum“, kuris išvertus iš lotynų kalbos reiškia „spygliuotas darbas“.  Šis garsusis raštas, sudarytas iš persipynusių, susikertančių V formos detalių, buvo sukurtas siekiant pagerinti kelio dangos gebą atlaikyti ją veikiantį judančių objektų sukeltą spaudimą.

Eglutės raštas, dabar naudojamas ne vien grindų klojimo srityje.  Jis itin išpopuliarėjo ir netgi įsitvirtino mados srityje bei kitose dizaino srityse. Dėl savo paprastumo ir natūralaus grožio šiandien jis tarnauja kaip plataus pritaikymo interjero dizaino koncepcija. 

Norint namų interjerą papuošti ryškiais eglutės rašto akcentais, geriausiai tam tiks grindų danga. Medinės grindys, dailiai išklotos eglutės raštu, pagyvins kambarį ir suteiks jam išskirtinę išvaizdą. Moderniame interjere eglutės tipo grindys suteiks papildomo jaukumo.

Eglutės raštu išklotos grindys yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia sukurti eklektišką, jų individualumą atskleidžiantį interjero dizainą. Tokios grindys gali būti lengvai derinamos su kitais kambario elementais, tokiais kaip baldai, apmušalai ar meno kūriniai. 

      

 

 

2017 08 17

Savo asortimente pristatome dar vieną tiekėją iš Italijos. Tai vis populiarėjančios ir į madą grįžtančios teraco plytelių gamintojas GRANDINETTI.

http://www.grandinetti.it/en/

GRANDINETTI

Daugiau nei amžiaus patirtis atsispindi elgancija, rafinuotumu, fantazija GRANIDETTI teraco gaminiuose. Tai vienas prestižiškiausių ir seniausių teraco, cementinių plytelių gamintojas Pasaulyje. Galimybė ne tik išsirinkti standartinius gamintojo gaminius, bet ir susikurti savo individualų plytelės dizainą, kuris bus išskirtinis ir vienintelis vonios dizainas Pasaulyje.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
2017 05 26

Šiandieninės technologijos leidžia įkūnyti beribes interjero fantazijas, suteikia galimybę susikurti individualų stilių, juo stebinti ar žavėti kitus. Interjero medžiagų rinkimosi procesas kažkuo primena šventinę vakarienę: jos negalite nei persūdyti, nei nusaldinti. Turite įdėti visko tiek, kiek reikia, ir nepamiršti pagardinti žiupsneliu meilės, tik tada Jūs ir Jūsų svečiai liksite pamaloninti, nustebinti...

Kadangi šiuo metu labai populiarios kulinarinės knygos, tai ir mes nusprendėme pasidalinti su Jumis naujausiais interjerų receptais ir papasakoti, kas šiuo metu „skaniausia“ interjerų virtuvėje.

 

1 RECEPTAS

Pradėkime nuo to, kad dauguma žmonių dažniausiai ieško kuo natūralesnių spalvų, ramių tonų, šiltesnių interjero medžiagų. Tam labai tinka natūralaus akmens, medžio imitacijos plytelės – jas šiais laikais gali atskirti tik įgudusi akis. Pačios populiariausios šviesaus akmens rūšys, kaip antai Callacata, Statuario, Crema Marfil, Agata, tačiau naujausios tendencijos palankios gerokai tamsesniems akmenims, pavyzdžiui, Nero Marquina, Portoro, Brasilian Stone... Taip pat stebina augantys formatai, kaip antai 120 x 120, 120 x 240, 160 x 320 cm, kurie suteikia galimybe pajusti šių akmenų didybę.

REX STATURAIO, PORTORO, BRASILIAN

 

2 RECEPTAS

Ragaukime toliau... Plytos imitacijos plytelės BRICKS.  Išklokite šiomis plytelėmis bent vieną namų sieną, kad ji primintų gynybinės tvirtovės mūrą ir galėtų tapti Jūsų interjero reliktu ateinančioms kartoms. Palikite ką nors po savęs.

LEONARDO DISTRICT, MIRAGE REVE, RAGNO EDEN

 

 

3 RECEPTAS

Jei norite interjerą paskaninti spalvomis, ornamentais – visada prašome... Šiandien populiarūs ornamentiniai motyvai, geometrinės formos, įvairūs jų deriniai. Tai kaip lengvas, žaismingas salotų patiekalas, atgaivinantis po sunkios darbo dienos.

EQUIPE DECO, CAPRICE

 

 

4 RECEPTAS

Tekstilė. Namuose ar terasoje vėsų vakarą visada gera apsigaubti šiltu pledu ir gėrėtis romantiška žvakių liepsna. Plytelių gamintojai ir tuo pasirūpino. Nustebsite sužinoję, kad iš plytelių galima išausti net persišką kilimą. Juo nepaprastai malonu vaikščioti, be to, jis praktiškas, todėl jį lengva prižiūrėti.

APARICI KILIM, MIRAGE REVE

 

5 RECEPTAS

Kokia gi šventinė vakarienė be įmantraus deserto? Pobūviui baigiantis, visada norime nustebinti savo svečius. Mes taip pat turime ką pasiūlyti, gal net paskaninti šafrano prieskoniu... Plytelės, imituojančios žydinčių augalų motyvus, paslaptingas džiungles, gal net papūgas (juk jas ne visi turime galimybę auginti namuose). Kūrybai pasitelkite savo fantaziją.

VALLELUNGA GENUS, PLUMA

APARICI MAKRAHAM

6 RECEPTAS

Pabaigai paliekame intrigą, paskutinį patiekalą prie vyno taurės. Tai – staigmena ir vakaro kulminacija. Plytelės su meniškais potėpiais leis namuose pasijusti it bohemiškoje meno galerijoje...

Taigi įrenginėdami savo namus tapkime bent akimirkai savo interjero virtuvės šefo padėjėju, o gal net ir pačiu šefu...

 

FONDOVALLE ACTION

 

Taigi rengdami savo namus bent akimirką tapkime savo interjero virtuvės šefo padėjėju, o gal net ir pačiu šefu...

Skanaus!