Mobilios plytelės

novatyvus būdas sukloti plyteles be klijų, papildomų mišinių, triukšmo, dulkių, greitai ir efektyviai.  Plyteles galima rinktis iš plačios gamintojo siūlomos gamos.  Vėliau jų blogojoje pusėje paklijuojmas specialus izoliacinis sluoksnis (izoliuojanti garsą kamštinė danga), o per visą plytelės perimetrą apjuosiama PVC juosta, kuri tarnauja kaip glaisto siūlė. Specialių padėkliukų pagalba plytelės jungiasi viena su kita ir tokiu būdu suklojamas visas norimas grindų plotas. Tai ypatingai patogus metodas nuomojantis patalpas komercijai, biurui ar kito tipo veiklai, kur pakeitus patalpas lengvai galima išmontuoti ir pernešti plyteles į kitas patalpas. Taip sutaupomas laikas, nekeliamas triukšmas ir pasirinktos plytelės keliauja kartu su Jumis – tai ypatingai svarbu nuomojant patalpas didelių prekybos centrų prieigose.

REVIGRES REVISELENT  – www.revigres.pt

Garsą slopinanančio keraminės plytelės ir kamštinės dangos derinys.

REVISELENT – tai naujas tarptautinis grindų konceptas sukurtas, bendradarbiaujant dviems gerai Pasaulyje žinomoms įmonėms REVIGRES „know-how“ ir didžiausio Pasaulyje kamštinės dangos gamintojo Amorin Amorin Cork Composites. Tai įmonės, kurios orientuojasi į inovacijas ko pasekoje ir buvo sukurtas REVISELENT projektas, apjungiantis aukštos kokybės medžiagų derinį, sukuriantį stiprų nacionalinį identitetą ir tarptautinį pripažinimą.

REVISELENT konceptas – tai derinys atsaprių neglazūruotų akmens masės plytelių ir blogojoje plytelės pusėje paklijuotos kamštinės dangos – apatinis sluoksnis T61 – pritaikomos vidaus interjeruose tiek ir visuomeniniuose objektuose su izoliuojančia ir garsą slopinančia funkcija.

REVISELENT – tai sprendimas, kuris didžiąjai daliai plokščių užtikrina  atitikimą triukšmo poveikio direktyvai, sumažindama garso transmisiją 13dB.

REVISELENT – suteikia geresnę termine izoliaciją: energija perduodama grindims, o nesulaikoma plytelėje, tokiu būdu sumažinamos energijos sąnaudos.

REVISELENT slopina žingsnių garsus, padaro danga patogią vaikščiojimui bei priežiūrai.

 

Funkcionalu ir greita

Keraminės plytelės ir kamštinės dangos derinys supaprastina klojimo procesą, panakindamas du svarbius etapus: garso-izloliacinės dangos  bei cemento sluoksnio įrengimą pakeisdamas jį vienu gaminiu.

http://www.youtube.com/watch?v=x78CiGCHk_I

 

Dėl papildomos infomacijos kreipkitės į mūsų prekybos salonus.

Mobilios plytelės | Aparici Mobilios plytelės | Aparici Mobilios plytelės | Aparici Mobilios plytelės | Aparici