Baseinai

Gaivos ir sveikatos šaltinis – baseinas savo namų erdvėje ar lauko zonoje, tikriausiai, yra daugumos svajonė, kuri pasitelkus profesionalus yra lengvai išpildoma, tik labai svarbu pasirinkti atsakingus asmenis šiam, išmanumo reikalaujančio proceso, įgyvendinimui. Baseino bazės paruošimą, hidroizoliacijos parinkimą, vandens nutekėjimo sistemų montavimą ir kitus svarbius darbus gali įvertinti tik ilgalaikę patirtį turintys profesionalai. Bendradarbiaujame su kompetentingais baseinų plytelių/sistemų tiekėjais, kurie gali padėti įgyvendinti jūsų svajonę!

Mūsų gausiame asortimente esančios žinomų gamintojų baseinų plytelės atitinka aukščiausius kokybės standartus, o spalvų, raštų ir dydžių įvairovė išpildys net sudėtingiausius jūsų baseino apdailos sumanymus. Kviečiame rinktis kokybę, konsultuotis su APARICI profesionalais ir patogiai pirkti internetu.

AGROBUCHTAL

Baseinų plytelės | APARICI plytelių salonas

Agrob BUCHTAL gamyklai priklauso trys fabrikai Vokietijoje. Lietuvos pirkėjams siūloma klinkerio plytelės skirtos lauko terasoms ir fasadams, keraminės ir akmens masės plytelės skirtos baseinams, techninės akmens masės plytelės skirtos prekybos centrams ir kitoms komercinės paskirties patalpoms, bei keraminių ir akmens masės plytelių liniją skirtų privatiems objektams. Agrob Buchtal orientuojasi į solidų dizainą ir nepriekaiūtingą produkcijos kokybę.