Parketas

Parketlentės dažniausiai pasirenkamos dėl savo natūralumo, šilumos ir ekologiškumo. Naujųjų technologijų dėka ši ilgaamžiška danga dabar gali atitikti net ir reikliausiųjų poreikius. Grindys pagamintos iš termiškai apdorotos medienos, todėl savo namuose jausitės lyg gamtoje jusdami miško kvapą. Didelė parketlenčių spalvų ir atspalvių įvairovė suteikia galimybę įgyvendinti pačius unikaliausius sprendimus nenutolstant nuo gamtos ir jos grožio.

BOEN

Parketas - Aparici

Boen parketo valymas ir priežiūra

Parketlentės dažniausiai pasirenkamos dėl savo natūralumo, šilumos ir ekologiškumo. Naujųjų technologijų dėka ši ilgaamžiška danga dabar gali atitikti net ir reikliausiųjų poreikius. Šveicariškas tikslumas, vokiška kokybė, norvegiška technologija – visa tai pristato „BOEN Lietuva“ trisluoksnio parketo gamykla Lietuvoje. Didelė parketlenčių spalvų ir atspalvių įvairovė suteikia galimybę įgyvendinti pačius unikaliausius sprendimus nenutolstant nuo gamtos ir jos grožio. BOEN pasistengė supaprastinti grindų pasirinkimo procesą ir savo asortimentą
suskirstė į keturis stilius kurie įkvėps ir padės išsirinkti Jums labiausiai tinkantį
gaminį. Išsirinkite tai, kas arčiausiai širdies!

PURE NORDIC Jei Jus žavi šviesa ir lengvumas, rinkitės šiaurietišką stilių. Aiškios linijos šviesiose, erdviose patalpose. Viskas paprasta, elegantiška ir natūralu. Nėra nereikalingų detalių ar puošmenų, aikštingų vingrybių ar rėksmingų spalvų. Kambariai nuteikia ramybei ir tylai. Interjeras – funkcionalus ir minimalistinis.

MODERN RUSTIC Grubesnių paviršių ir šiltesnių spalvų asortimentas. Spalvų paletė neutrali ir minkšta, daug pilkų, pastelinių ir blyškiai žydrų spalvų. Į nostalgišką aplinką įsiterpia plieno ir pramonės artefaktai – ir stilius ima atkartoti mūsų modernią gyvenseną.

URBAN CONTRAST Šiam stiliui būdingos gyvos spalvos ir įtaigūs kontrastai. Šalin taisykles! Maišykite ir derinkite! Interjere pilna kontrastų, bet fone vis tiek išlieka jauki šiluma. Šiam stiliui būdingos organiškos linijos ir tokios medžiagos kaip stiklo pluoštas bei plastikas. Lygiai taip pat žaismingas šiltų, žemiškų tonų ir ryškių, šviesių spalvų derinys. Taip sukuriamas žvalumo, modernumo ir asmeninės erdvės įspūdis.

CLASSIC ELEGANCE Subtilios ir stilingos grindys – mėgaukitės klasikine elegancija. Aiškiai matoma senovės romėnų ir graikų kultūros įtaka. Stilius įmantrus, bet simetriją ir eleganciją kūrybiškai pertraukia šiuolaikiški bruožai, netikėtos detalės.

Boen gaminių pasirinkimas

Parketas - Aparici