Kiliminės dangos

Kiliminės dangos plačiai naudojamos namų, biurų, viešųjų įstaigų ar kitoms panašios paskirties patalpoms įrengti. Tai ganėtinai populiari grindų medžiaga dėl savo plačios pritaikymo galimybės, dizaino, paviršiaus struktūros, spalvų pasirinkimo ir gerų eksploatacinių savybių. Didžiausi privalumai, dėl kurių tokio tipo danga yra mėgiama – puikiai izoliuoja garsą, yra saugi ir neslidi, suteikia patalpai daugiau šilumos, greitai paklojama, lengvai prižiūrima. Anker ir Tarkett – tai gerai žinomi gamintojai orientuoti į aukštą kokybę bei siekį patenkinti įvairių klientų poreikius.

Anker

Kiliminės dangos - Aparici

Anker – ilgametę patirtį turintis Vokietijos kiliminės dangos gamintojas, savo produkciją tiekiantis daugelyje pasaulio valstybių. Anker orientuojasi į aukštos kokybės kiliminės dangos gamybą skirtą viešiesiems objektams: viešbučiams, sveikatingumo įstaigoms, biurams ir netgi lėktuvams. Tai danga, kuri kiekvienai erdvei suteiks prabangos ir jaukumo įspūdį.

Kiliminės dangos - Aparici

 

INFLOOR

Kiliminės dangos - Aparici

INFLOOR – siūlo platų plytelinių ir ruloninių kiliminių dangų pasirinkimą Jūsų projektui. Infloor plytelines dangas ypatingai lengva sukloti, nes dangų nugarėlės jau suteptos klijais. Tereikia nuplėšti apsauginę plėvelę ir klijuoti. Jūs norite suteikti savo projektui išskirtinumo ? Užsakymui pasiekus vos 100m2 kiekį, Infloor pagamins Jūsų sugalvoto dizaino kilimą.

Kiliminės dangos - Aparici

Condor

Kiliminės dangos - Aparici

CONDOR CARPETS – specializuojasi 50×50 plytelinių aukštos kokybės kiliminių dangų gamyboje ir gali pasiūlyti konkurencingas kainas Jūsų projektui.