Kiliminės dangos

Įvairaus dizaino kiliminės dangos yra plačiai naudojamos namų, biurų, viešųjų įstaigų ar kitoms panašios paskirties patalpoms įrengti. Aukštos kokybės kilminė grindų danga yra ypatingai paklausi grindų medžiaga dėl plačių pritaikymo galimybių, gausios spalvų, raštų ir medžiagų įvairovės bei ypatingai gerų eksplotacinių savybių. Mūsų plačiame asortimente esančios kiliminės dangos puikiai izoliuoja garsą, padeda kurti jaukumo jausmą patalpoje, yra lengvai prižiūrimos ir jas paprasta patiesti. Bendradarbiaujame su gerai žinomais kiliminių grindų dangų gamintojais, tokiais kaip „Anker“, „Tarkett“, kuriems yra ypatingai svarbi gaminių kokybė ir gali patenkinti įvairius klientų poreikius. Kviečiame rinktis kokybę, konsultuotis su APARICI profesionalais ir patogiai pirkti internetu.

Anker

Kiliminės dangos | APARICI plytelių salonas

Anker – ilgametę patirtį turintis Vokietijos kiliminės dangos gamintojas, savo produkciją tiekiantis daugelyje pasaulio valstybių. Anker orientuojasi į aukštos kokybės kiliminės dangos gamybą skirtą viešiesiems objektams: viešbučiams, sveikatingumo įstaigoms, biurams ir netgi lėktuvams. Tai danga, kuri kiekvienai erdvei suteiks prabangos ir jaukumo įspūdį.

Kiliminės dangos | APARICI plytelių salonas

INFLOOR

Kiliminės dangos | APARICI plytelių salonas

INFLOOR – siūlo platų plytelinių ir ruloninių kiliminių dangų pasirinkimą Jūsų projektui. Infloor plytelines dangas ypatingai lengva sukloti, nes dangų nugarėlės jau suteptos klijais. Tereikia nuplėšti apsauginę plėvelę ir klijuoti. Jūs norite suteikti savo projektui išskirtinumo ? Užsakymui pasiekus vos 100m2 kiekį, Infloor pagamins Jūsų sugalvoto dizaino kilimą.

 

Condor

Kiliminės dangos | APARICI plytelių salonas

CONDOR CARPETS – specializuojasi 50×50 plytelinių aukštos kokybės kiliminių dangų gamyboje ir gali pasiūlyti konkurencingas kainas Jūsų projektui.