Stiklo blokeliai

Stiklo blokeliai – tai originalus sprendimas individualioms namų, biurų ar viešoms patalpoms. Skirtingų atspalvių stiklas suteikia modernumo ir prabangos įspūdį, o skaidrumas padeda išlaikyti patalpos erdvę jos neįrėmindamas. Stiklo blokelių gamintojai siekia patenkinti tiek paprastus tiek nestandartinius klientų poreikius, pasiūlydami optimalius variantus išsiskiriančius aukšta kokybe ir stiliumi.

 

SEVES

Stiklo plytos - Aparici

Seves glassblock priklauso „Seves” grupei, kuri pirmauja stiklo ir stiklo blokelių, skirtų vidaus ir lauko apdailai, gamyboje. Įmonė valdo 36 % pasaulinės stiklo blokelių rinkos.
Gamintojas siūlo devynias spalvas ir apie 200 skirtingų dizaino sprendimų, atstovauja tokius gamintojus kaip Vetroarredo, Vitrablok, Vidromatone ir Sindoco.

Šiai dienai Seves Glass pateikia aukštos kokybės produktus su griežtais struktūriniais standartais. Taip pat gerbia ir aplinką ir vartotoją.

Stiklo blokelių montavimas

Poesia

Stiklo plytos - Aparici

Poesia – tai lyg eilės parašytos stikle ir jo paviršiuje. Stiklo blokeliai įkvėpti žemės, ugnies ir oro virsta unikaliu meno kūriniu įgyvendinančiu slapčiausias Jūsų svajones. Tobulai apdirbtas stiklas ne tik įkvėps, bet ir leis pasijausti unikalia gamtos dalimi.

Stiklo blokelių montavimas