Stiklo blokeliai

Originalus sprendimas individualiai namų, biurų ar viešųjų patalpų apdailai – subtilaus dizaino stiklo blokeliai. Įvairių atspalvių, formų ir dydžių stiklo plytos suteikia modernios estetikos, prabangos įspūdį. Taip pat, didelis privalumas – skaidrūs stikliniai blokeliai padeda funkcionaliai išsaugoti erdvės pojūtį patalpoje. Aukštos kokybės stiklo blokeliai yra atsparūs drėgmei, nesideformuoja, juos lengva prižiūrėti ir valyti, todėl tai ypatingai praktiškas, ilgaamžis ir stilingas sprendimas. Platus stiklo atspalvių ir skaidrumo pasirinkimas. Kviečiame rinktis kokybę, konsultuotis su APARICI profesionalais ir patogiai pirkti internetu.

SEVES

Stiklo blokeliai | APARICI plytelių salonas

Seves glassblock priklauso „Seves” grupei, kuri pirmauja stiklo ir stiklo blokelių, skirtų vidaus ir lauko apdailai, gamyboje. Įmonė valdo 36 % pasaulinės stiklo blokelių rinkos.
Gamintojas siūlo devynias spalvas ir apie 200 skirtingų dizaino sprendimų, atstovauja tokius gamintojus kaip Vetroarredo, Vitrablok, Vidromatone ir Sindoco.

Šiai dienai Seves Glass pateikia aukštos kokybės produktus su griežtais struktūriniais standartais. Taip pat gerbia ir aplinką ir vartotoją.

Stiklo blokelių montavimas